FOTOGRAFIA KAWOWA - KONKURS!!!

Konkursy organizowane przez Caffe' prego! lub przy współudziale Caffe' prego! Firmy zainteresowane organizacją konkursu prosimy o wcześniejszy kontakt z administracją Forum.
antonio
S Z A M A N
S Z A M A N
Sprzęt: E61, FB70, Sublima, MSJ, K30, R55, W15A, W1
Kontaktowanie:

Re: FOTOGRAFIA KAWOWA - KONKURS!!!

Postautor: antonio » pt 05 sie 2011, 15:13

Cieszę się, że Malawi działa :). Są to ziarna ze świeżego zbioru, ale chyba jakością nie odbiegają bardzo do ubiegłorocznych naszych prób. Reszta jest małym studium na temat mieszania. Obie Brazylie (z plantacji Daterra) wchodzą w skład mieszanki Classico oprócz odrobiny Etiopii Corona, słynnej robusty Kaapi Royal z Indii i jeszcze innej Brazylii. Mam nadzieję, że wkrótce podobne paczki otrzymają pozostali finaliści. Nie pamiętam już komu, zamiast Malawi przypadła paczka Gwatemali o cudownej nazwie: Bella Carmona, przypominająca swoim aromatem ziarna z Etiopii.

Awatar użytkownika
NorthPole
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Sprzęt: Isomac Alba + Demoka M-207

Re: FOTOGRAFIA KAWOWA - KONKURS!!!

Postautor: NorthPole » ndz 07 sie 2011, 13:34

Do mnie też dotarła ostatnia część nagrody. Dziękuję Antonio. W paczce różności i pyszności - jak tylko skosztuje podzielę się doznaniami. Teraz jestem przy zdobycznej Antonianie Nero - mocno czekoladowa, czyli to co lubię.
Isomac Alba + Demoka M-207 + Kelleran Espreso Blend

Wróć do „KONKURSY”