Podrabiali znaną włoską markę kawy. CBŚP przejęło 24 tony produktu.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach, ale związane z kawą...
Awatar użytkownika
artoist
zagląda od święta

Podrabiali znaną włoską markę kawy. CBŚP przejęło 24 tony produktu.

Postautor: artoist » sob 04 mar 2017, 16:13

Szok... jaki ta wytwórnia miała przerób... pytanie gdzie oni to sprzedawali wszystko... sam się zastanawiam, czy kupując na allegro niby z hurtowni kawę do firmy, kupuję jakiś przepakowany niewiadomego pochodzenia shit za niemałe pieniądze...

więcej tu:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-p ... Id,2362655

Awatar użytkownika
Delizia.pl
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: Siemens
Kontaktowanie:

Re: Podrabiali znaną włoską markę kawy. CBŚP przejęło 24 tony produktu.

Postautor: Delizia.pl » sob 04 mar 2017, 16:46

Na innych stronach jest kilka zdjęć, na których widać, że chodzi o Lavazzę Qualita Oro:
http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/yrM ... QIAzQPAwsM

Sprawdziłem na allegro, czy ktoś sprzedaje podejrzanie tanią Lavazzę i znalazłem ciekawe komentarze klientów:

"Ziarno dziwnie pachnie, odbiega też wyglądem. W smaku paskudna, niczym nie przypomina złotej Lavazzy. Jakaś dziwna partia kawy, obawiam się że nieoryginalna."

"kawa smierdzi pleśnią,nie nadaje się do spożycia,wyrzucone pieniądze w błoto,odradzam zakupy,smierdzi już podczas mielenia,po zaparzeniu,kawa osmaku pleśniowym ,chyba ze ktoślubi,ja nie"

"Co drugie opakowanie kawy nieszczelne,kawa zwietrzała. Pomimo ceny nie polecam"
Delizia.pl - duży wybór włoskich kaw ziarnistych, mielonych oraz środków czyszczących do ekspresów

Awatar użytkownika
piomic
Consigliere
Consigliere
Sprzęt: Basic, AP, moka, tygiel, kubek, V60, Cellini Evo...

Re: RE: Podrabiali znaną włoską markę kawy. CBŚP przejęło 24 tony produktu.

Postautor: piomic » pn 06 mar 2017, 20:14

shit za niemałe pieniądze...
chodzi o Lavazzę Qualita Oro:
(...) W smaku paskudna
To się wstrzelili w profil smakowy z podróbką, toż to wypisz wymaluj definicja smaku lawancy. ;)

Wróć do „Inne”