Kawiarnie mobilne

Wszystko o kawiarniach. Opinie na temat kawiarni. Wymiana zdań, polemika. Porady dla zakładających kawiarnie.
mmorka
stale zagląda do filiżanki
stale zagląda do filiżanki
Sprzęt: Bezzera Bz10, Bieletti Brikka 4cups, Moka express 6cups, Aeropress, Hario v60-02, 01, FP Tesco, Eureka Mignon i parę ręcznych młynków

Re: Odp: Kawiarnie mobilne

Postautor: mmorka » sob 08 mar 2014, 19:04

Naprawdę ładnie wam to wychodzi. Kawał dobrej roboty - widać, że jesteście technicznie nieźle ogarnięci :)

Taho Cafe
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: Iberital, Fracino, Daniel Moser, Nuova Simoneli
Kontaktowanie:

Re: Kawiarnie mobilne

Postautor: Taho Cafe » wt 25 mar 2014, 13:52

Nowa miejscówka na mapie Wrocławia. Taho Cafe i Happy Little Truck zapraszają na Wyspe Młyńską obok Wyspy Słodowej :) Happy Little Truck to mobilna pizzeria z piecem na drewno i z pyszną włoską pizzą. Nie ma jak pizzałka i espresso w jednym miejscu nad wodą w centrum Wrocka :) MOBILNA PIZZA & MOBILNA KAWIARNIA w jednym, niepowtarzalnym miejscu!
Załączniki
Taho Cafe_Młyn Maria_Wrocław.jpg
młyna Maria wyspa słodowa z Happy Little Truck.jpg

Awatar użytkownika
ignacy
@mod
@mod
Sprzęt: V60, Bodum Santos, FP, phin, Technivorm GCS, Vario W

Postautor: ignacy » pt 28 mar 2014, 18:44

Zna ktoś może jakąś (niekoniecznie polską) firmę wykonującą zabudowy gastronomiczne przyczep/food tracków w jakiejś rozsądnej cenie? Coffeelatino ma dosyć zaporowe ceny.
było...: młynek Tchibo, młynek Tiamo, Ascaso i-mini, Ascaso Basic, Bodum Kona, Delonghi Bar 15
http://www.manczuk.blogspot.com

Taho Cafe
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: Iberital, Fracino, Daniel Moser, Nuova Simoneli
Kontaktowanie:

Postautor: Taho Cafe » pt 28 mar 2014, 21:46

Zna ktoś może jakąś (niekoniecznie polską) firmę wykonującą zabudowy gastronomiczne przyczep/food tracków w jakiejś rozsądnej cenie? Coffeelatino ma dosyć zaporowe ceny.
Napisz do nas na maila czego oczekujesz dokładnie, mamy na swoim koncie już 3 mobilne kawiarnie w tym jednego food trucka. Może będziemy wstanie pomóc. info @ taho-cafe. com

Awatar użytkownika
gugu55

Postautor: gugu55 » ndz 22 cze 2014, 15:57

Po pierwsze bardzo dziękuję twórcy tego tematu za inspirację. Kawiarnia mobilna to bardzo dochodowy interes, poza tym daje niezależność czasową ;) moje dochody zależą tak naprawdę tylko od moich chęci. Latem jest mnóstwo imprez plenerowych. Dni miast, pikniki firmowe, festyny, wesela w plenerze, na plaży itd. Zimą pracowałem pod prywatnym wyciągiem narciarskim. Gorąca kawa czy czekolada bez konieczności zdejmowania nart to strzał w dziesiątkę. Całkowita niezależność od mediów to największa zaleta takiej kawiarni. Kupiłem niezawodny i wg wielu baristów najlepszy do mobilnej kawiarni ekspres Fracino. 30-to litrowy zbiornik pozwala na nieprzerwaną pracę praktycznie przez cały dzień. Maksymalna wydajność jaką uzyskałem w trakcie pracy to około 100 kaw w ciągu godziny na jednej z imprez firmowych. Pewnie jakbym miał kogoś do pomocy to wynik byłby lepszy :)
Niestety... jestem zmuszony do powrotu za ocean. Z bólem serca będę musiał oddać kawiarnię. Dlatego skierowałem się do Was na forum, może ekspres trafi w dobre ręce :)
http://allegro.pl/ekspres-do-kawy-kawia ... 00475.html
Pozdrawiam!

dolittle
Sprzęt: Nie mam

Postautor: dolittle » śr 02 lip 2014, 10:53

W Katowicach jest mobilna kawiarenka, najczęściej 'umiejscowiona' w okolicach rynku, ul. Staromiejskiej :).

http://bi.gazeta.pl/im/23/f2/d6/z140866 ... na-ryn.jpg

Awatar użytkownika
TVmania
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: W trakcie poszukiwań

Postautor: TVmania » sob 10 mar 2018, 12:39

Coffee Moment też takie posiada, najczęściej widuję przy deptakach i parkach w słoneczne dni ;) super opcja wyjść na spacer i raczyć się kawą wśród zieleni ;)
„To nie jest przyjemność – warknąłem. – To grzech. Kawa to diabelski nektar. Jest wstrętna, niezdrowa i zniewala pół świata.”

M. Helprin, Pamiętnik z mrówkoszczelnej kaset

Wróć do „Kawiarnie”