Kawiarnia jako działalność gospodarcza

Wszystko o kawiarniach. Opinie na temat kawiarni. Wymiana zdań, polemika. Porady dla zakładających kawiarnie.
juju
zagląda śmielej
zagląda śmielej

Kawiarnia jako działalność gospodarcza

Postautor: juju » śr 27 sty 2010, 14:46

Szukałam nie znalazłam, więc kolejny nowy temat muszę założyć.

Chodzi o rozszerzenie działalności gospodarczej o kawiarnie. Mniejsza o szczegóły, w każdym razie interesuje mnie o jakie punkty rozszerzyć działalność gospodarczą, czyli jakie kody PKD mogą mi się przydać. Rozszerzenie nic nie kosztuje (w sensie ilości bo jednorazowo płaci się za wszelkie zmiany) więc lepiej za dużo wpisać, niż za mało. Może ktoś, kto ma doświadczenie wpisać mi co będzie przydatne?
Gaggia, la Pavoni espresso inn

Baltazar

Postautor: Baltazar » sob 27 lut 2010, 17:26

W numerach PKD nie pomogę, ale na pewno warto przy kawiarni pomyśleć o koncesji na alkohol.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
roger
Consigliere
Consigliere
Sprzęt: Rocket Giotto Evo / Macap M4D-R-Chrom / Aeropress / Hario Skerton / Grindripper / Tiamo / Chemex CM-3A

Re: Kawiarnia jako działalność gospodarcza

Postautor: roger » sob 27 lut 2010, 23:30

czyli jakie kody PKD mogą mi się przydać
>> klik <<
.
kawa oraz najlepsze akcesoria i sprzęt dla baristów tradycyjnych oraz alternatywnych ...
http://www.akcesoriabaristy.pl
Rabat dla forumowiczów -10% / Kod rabatowy: CP10

juju
zagląda śmielej
zagląda śmielej

Postautor: juju » ndz 28 lut 2010, 22:30

Dzięki. Już złożyłam dawno pismo o rozszerzenie działalności, czekałam dwa tygodnie na potwierdzenie z urzędu. Rozszerzałam o wiele rzeczy, bo płaci się za rozszerzenie a nie za ilość, więc wolałam za dużo niż później latać.
Gaggia, la Pavoni espresso inn

Wróć do „Kawiarnie”