Wieczór w kawiarni

Wszystko o kawiarniach. Opinie na temat kawiarni. Wymiana zdań, polemika. Porady dla zakładających kawiarnie.
Awatar użytkownika
dzesio
kawa w żyłach
kawa w żyłach

Postautor: dzesio » śr 27 sty 2010, 15:34

może to głupie co napiszę ale może trzeba spróbować otwierać przed 8. skoro masz klientów, którzy przychodzą na drugie śniadanie to może zaczęliby przychodzić na pierwsze? ja tam nie wiem. jadam koło 9 przy biurku ale pracuję na "zadupiu". gdybym miał blisko fajną kawiarnię to pewnie sporo mniej kasy przynosiłbym do domu.
hardware: Mazzer SJ + Dalla Corte Super Mini - udana para, jakiś Bravilor, Bialetti i FP
software: agust oro

juju
zagląda śmielej
zagląda śmielej

Postautor: juju » śr 27 sty 2010, 17:11

Maturi bardzo fajny pomysł.

Właśnie zastanawiam się ile i w jakich godzinach otwierać. Myślę, że na początku spróbuję od wczesnego ranka, czyli 7 do 21 a potem będę redukować te puste godziny.

A czy ktoś ma może otwartą kawiarnie z czymś ala siesta :) Bo spodziewam się, że w godzinach 12-16 może być pustawo, przynajmniej w zimę.
Gaggia, la Pavoni espresso inn

deeliciouss
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Kontaktowanie:

Postautor: deeliciouss » śr 27 sty 2010, 17:37

No tak wszystko zalezy od miejsca...co racja to racja..no ja planuje zrobić zestawy za ok 5,6 i 7,- croissant do dużej kawy za 1,- muesli 5,-...ja juz wole rano zarobić te kilka zlotych niż nic nie zarabiać :D może jakaś rybka złapie się na przynętę i oprócz śniadanka wpadnie tez po pracy na ciacho i cappu. No my też nie mamy zaplecza na kuchnie wiec jajecznice odpadaja do tego od 2 mcy nad głową zrobili nam bistro ze śniadaniami :? pozamiatane :)
Nuova Simonelli Aurelia 2gr. + 2x mazzer SJ

pan dudliński
zagląda od święta

Postautor: pan dudliński » śr 27 sty 2010, 17:40

Croissant za złotówkę? Skąd bierzecie croissanty?

deeliciouss
zagląda całkiem śmiało
zagląda całkiem śmiało
Kontaktowanie:

Postautor: deeliciouss » śr 27 sty 2010, 17:51

No my za niego płacimy 1,40 a w ofercie u nas kosztuje normalnie 3zł :) tylko,ze właśnie oto chodzi w tych promocjach! żeby przyciągnąć ludzi.. :shock: wow dostaja croissanta za 1zł!! tylko brać :D
Nuova Simonelli Aurelia 2gr. + 2x mazzer SJ

Wróć do „Kawiarnie”