Caffegaleria.pl - sklep Caffeprego z kawą! PROMOCJE!

Dział komercyjny. Wpis możliwy po wcześniejszym ustaleniu warunków z administratorem portalu.
Awatar użytkownika
pafcio0
stale zagląda do filiżanki
Sprzęt: Arrarex Caravel, Dripy Tiamo i Hario , Chemex, Phin, Kawiarki Bialetti, tygielek, młynek Eureka Mignon, Hario slim, Grindripper

Re: Caffegaleria.pl - sklep Caffeprego z kawą! PROMOCJE!

Postautor: pafcio0 » wt 25 cze 2013, 14:00

Dziękuję. Za którymś razem już poszło :)

Awatar użytkownika
oszo
Sprzęt: De Longhi ECAM 22.110SB

Postautor: oszo » czw 27 cze 2013, 14:26

Witam

Chyba nadal są jakieś problemy, chciałem się zarejestrować, jednak po wypełnieniu formularza i naciśnięciu Zatwierdź
wyrzuciło DB Error: constraint violation.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
buki
@dmin
@dmin
Sprzęt: Reneka LC + młynek La Cimbali Cadet
Kontaktowanie:

Postautor: buki » czw 27 cze 2013, 19:37

Dziwne... bo zamówienia schodzą....
Proszę w takim razie o e-maila z zamówieniem - zrealizujemy go "ręcznie".
kawa krzepi :)
W filiżance: Nie lubię poniedziałku!
caffegaleria.pl - sklep z kawą i herbatą - kawy włoskie oraz z: Mastro Antonio, Apro-Trade, Kelleran, Coffee Proficiency, Johan&Nystrom. Kafetierki, Aeropressy, drippery, młynki Hario i Tiamo.

Awatar użytkownika
oszo
Sprzęt: De Longhi ECAM 22.110SB

Postautor: oszo » czw 27 cze 2013, 19:57

Teraz spróbowałem ponownie i wszystko poszło OK, pozostaje przemyśleć tylko zakupy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pafcio0
Sprzęt: Arrarex Caravel, Dripy Tiamo i Hario , Chemex, Phin, Kawiarki Bialetti, tygielek, młynek Eureka Mignon, Hario slim, Grindripper

Postautor: pafcio0 » pt 28 cze 2013, 12:33

Pięknie dziękuję za ekspresową transakcje. Fajne gadżety i pożyteczna akcja z oświadczeniem woli.
Pozwolę sobie jedynie zasugerować, żeby w opisie filtrów v01 zaznaczyć, że są białe, bo prawdę powiedziawszy zdjęcie jest trochę mylące.
Ukłony.

Yoanna
@dmin
@dmin

Postautor: Yoanna » śr 17 lip 2013, 10:59

Od dłuższego czasu wysyłamy "oświadczenia woli" naszym klientom. Mam nadzieję, że mimo słabego zainteresowania tematem przeszczepów na naszym forum, jednak ma to sens. W mediach co jakiś czas dużo się o tym mówi i jakikolwiek argument przeciwny jest dla mnie za słaby :).

Tymczasem zapraszamy do skorzystania z wakacyjnych cen wysyłek w naszym sklepie - paczkomat za 9,90 zł, a nawet za "piątaka", przy zamówieniu powyżej 250 zł - 0 zł. Promocje również w kosztach wysyłki kurierskiej. Szczegóły na stronie sklepu.
Podziel się szpikiem, to nie boli!

www.caffegaleria.pl

Awatar użytkownika
buki
@dmin
@dmin
Kontaktowanie:

Postautor: buki » czw 25 lip 2013, 23:30

Zapraszamy do Caffe Galeria! Dużo świeżej włoszczyzny! :)

Wreszcie dotarł długo oczekiwany CAFFEN w czterech mieszankach 1kg: Maxima, Delizia, Bar i Vesuvio oraz małych 250g Napoli i Top Quality.

Poza tym nowa dostawa Mesety - Arabika 100%, Crema d'Oro, Esoresso Bar i Oro Bar.
Świeżutkie lipcowe IZZO Gold i Silver oraz kwietniowe Izzo Vivi Giamaica!

Polecamy również New York i Arcaffe oraz Pellini Aroma Oro i Aroma Oro Gusto Intenso.

Przypominam, że przez całe wakacje trwa u nas Wakacyjna Promocja na wysyłki - paczkomat za 9,9 zł!!! a nawet 5 zł! *

* przy zamówieniach pow. 100 zł - paczkomat za 5 zł
caffegaleria.pl - sklep z kawą i herbatą - kawy włoskie oraz z: Mastro Antonio, Apro-Trade, Kelleran, Coffee Proficiency, Johan&Nystrom. Kafetierki, Aeropressy, drippery, młynki Hario i Tiamo.

Awatar użytkownika
bobwoj
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: Siemens EQ.5 macchiato TE515209RW

Postautor: bobwoj » czw 01 sie 2013, 14:27

Witam,

właśnie skorzystałem z oferty sklepu i dokonałem zamówienia. Bardzo proszę o dodanie próbek innych kaw, abym mógł szybciej znaleźć swoją prefekcyjną kawę :-). Lubię espresso o pełnym body, z nutami czekoladowymi i orzechowymi, oleiste, słodkie z gęstą i obfitą cremą, ale bez pozostawiającego na języku i przełyku uczucia cierpkości, niezbyt gorzkie, bez zapachu spalenizny, uff chyba już wszystko.

Szukałem w ofercie szklaneczki lub filiżanki ze szkła do espresso, ale nie mogłem znaleźć. Lubię obserować jak ekstrakt napełnia szkło i na końcu ukazuję się piękna piana :) .

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Robert
"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

expel
Sprzęt: Moka G.A.T 6cups , Moka Bialetti 2cups , AeroPress, Plastikowy Drip, Severin 3873, Wreszcie Hario V01 ! :D

Postautor: expel » pt 02 sie 2013, 13:04

Jak już znajdziesz kawę bliską twoich oczekiwań to napisz, bo sam mam podobny, a jest ich tyle że można bardzo długo szukać.

Awatar użytkownika
bobwoj
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: Siemens EQ.5 macchiato TE515209RW

Postautor: bobwoj » pt 02 sie 2013, 14:10

Zdaję sobie sprawę, że przypomina to poszukiwanie Yeti (wszyscy o nim słyszeli, nikt go nie widział), ale przynajmniej warto spróbować :)

Obecnie mam tak, że czytając opisy różnych producentów nabieram niesamowitej chęci napicia się właśnie tej kawy. Po zamówieniu niestety czar pryska :cry: . Gdzie ta oleistość, wanilia, gorzka czekolada, migdały, itp. :?

Pocieszam się tym, że to początek drogi, więc może kiedyś znajdę :D
"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Freezer64
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: Aeropress, Phin, Hario Slim

Postautor: Freezer64 » sob 03 sie 2013, 13:52

Zwykle wszelkie opisy koneserów (czegokolwiek, kawy, wina, etc.) są bardzo barwne, a w praktyce różnice i aromaty są subtelne i w sporej mierze subiektywne (oczywiście w pewnych granicach, nikt nie powie że w sycylijskiej ciemno palonej wyczuwa aromaty kwiatów, ale już to czy czuje czekoladę czy orzechy może zależeć od danej osoby, przyrządzenia, etc. ;) ).

Nieco podobnie jest z audiofilami - to co oni nazwą dużą różnicą, dla przeciętnej osoby będzie ledwie do wychwycenia ;)

WojSob
kawa w żyłach
kawa w żyłach
Sprzęt: Ascaso Steel Uno Prof Pid, Nuova Simonelli Musica, Mahlkönig Vario Home, Fiorenzato F6 D, Saeco MAC, Chemex, drippery, aeropress, syfon, phin.

Postautor: WojSob » sob 03 sie 2013, 21:53

czytając opisy różnych producentów nabieram niesamowitej chęci napicia się właśnie tej kawy. Po zamówieniu niestety czar pryska :cry: . D
Profil smakowy kawy i aromaty, oznacza się w czasie cuppingu. W espresso także je znajdziesz, ale w tym z ekspresu kolbowego, raczej nie z automatu.

Awatar użytkownika
tomekk
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: STEEL UNO PROF. | i-2 steel | Aeropress | Phin | Hario Slim

Postautor: tomekk » sob 24 sie 2013, 20:04

Straszna bieda w Afryce, wszystko wymiecione. Można się spodziewać czegoś w najbliższym tygodniu? Etiopia jakaś może?

Awatar użytkownika
buki
@dmin
@dmin
Kontaktowanie:

Postautor: buki » sob 24 sie 2013, 22:45

Tak tak! W najbliższym tygodniu będzie dostawa kilku kaw afrykańskich :) Wszystkie "zaświecą" się na czerwono :)

Awatar użytkownika
tomekk
zagląda śmielej
zagląda śmielej
Sprzęt: STEEL UNO PROF. | i-2 steel | Aeropress | Phin | Hario Slim

Postautor: tomekk » pn 26 sie 2013, 11:08

Wszystkie, to znaczy te z Mastro Antonio również. A wiadomo kiedy?
Gatomboya mnie mocno kusi. Podobno wczorajsze palenie wyszło nadzwyczajnie.

Wróć do „Kawa: oferty sklepów, dystrybutorów, palarni...”