kawa senseo - do ekspresu philips senseo

Dyskusje ogólne, porównania sprzętu, tematy nie dające się jednoznacznie zakwalifikować do powyższych kategorii sprzętu.
mal

kawa senseo - do ekspresu philips senseo

Postautor: mal » pn 09 lut 2004, 13:38

Czesc, Poszukuje kawy w torebkach jednorazowych do ekspresu philips denseo. Do tej pory spotkalem się z ta kawą u naszych zachodnich sąsiadow w opakowaniach z ilośćią po 18 torebek.
Niestety nie potrafie znalezc sklepu w Polsce ktory ma taki rodzaj kawy w swoim asortymencie. Bardzo prosze o informacje albo namiary na sklep gdzie mogę nabyć tą kawę.

Elza

Postautor: Elza » pn 09 lut 2004, 15:51

Polskie sklepy dbają głównie o tych co piją "zalewajkę" a w najlepszym razie kawę z ekspresu przelewowego. Coś ponad te "luksusy" to już w ogóle fanaberie... Życzę szczęścia...

pyrka kawowa

senseo

Postautor: pyrka kawowa » wt 10 lut 2004, 19:06

Czy w Polsce mozna juz kupic maszynke Senseo? Nie widzialam podczas ostatniego pobytu. Saszetek zreszta tez nie.

pyrka kawowa

saszetki

Postautor: pyrka kawowa » śr 11 lut 2004, 21:33

W sprawie saszetek zajrzyj na te strone - http://members.lycos.nl/niekschroten/, ale raczej nie probuj korzystac z instrukcji (jest w niderlandzkim, ale b. dobrze ilustrowana) - aparat moze się zatkac, bo takie wlasnorecznie robione saszetki nie sa szczelne. Boki mozna zrywac, gdy czyta się ksiege gosci, a ile tam pomyslow ulepszen! Ponoc ta instrukcja skopiowana jest w niemieckim E-Bay i sprzedaja ja za 5 euro. W kazdym razie oszczedny Holender wymyslil...:-)

Z tego co wiem najtaniej saszetki kupuje się w Holandii, poza oryginalnymi Douwe Egberts produkowanymi specjalnie dla Senseo jest tam wiekszy wybor innych "sklepowych" marek.

Osobiscie przerzucilam się na te "inne", placac srednio 1,5 euro za 18 (to standardowa wielkosc opakowania), najtansze sa po 1,39 np. w Aldim. Kawe ten aparacik robi raczej lurowata , ale za to b. szybko. Uzywam, gdy nie chce mi się uruchamiac espresso.

Awatar użytkownika
darek
stale zagląda do filiżanki
stale zagląda do filiżanki
Kontaktowanie:

Postautor: darek » czw 12 lut 2004, 8:51

Wiem, że w sieciach "Bomi" oraz "Piotr i Paweł" jest kawa IDEE KAFFEE w tych saszetkach. Jest przeznaczona właśnie do Philipsa Senseo. Ceny niestety nie znam. Pozdrawiam.

pyrka kawowa

Postautor: pyrka kawowa » czw 12 lut 2004, 12:28

Jeszcze jedna stronka "zrob to sam" o saszetkach, tym razem niemiecka (z ang. tlumaczeniem) - http://www.gerozahn.de/kaffeepads/. :P Podaje jako ciekawostke, bo chyba szkoda czasu na produkcje...

Wlasnie, ciekawe ile kosztuja wspomnina saszetki "Id. Kaf."w Polsce.

jr

saszetki

Postautor: jr » śr 03 mar 2004, 16:24

saeco sprzedaje saszetki w MediaMarkt na stoisku z ekspresami, przynajmniej w Markach pod Warszawą.

Awatar użytkownika
carl
Consigliere
Consigliere

saszetki

Postautor: carl » śr 03 mar 2004, 21:18

polecam zajrzeć tutaj : http://www.espresso.com.pl/
piję na codzień w pracy Lucaffe w saszetkach i jest naprawdę dobra,
ceny: 80gr - 1 PLN

Anna30
Sprzęt: philips senseo
Kontaktowanie:

Re: kawa senseo - do ekspresu philips senseo

Postautor: Anna30 » sob 12 kwie 2014, 12:47

ja kupuje na allegro, dość duży wybór jest, ostatnio kupiłam całą paczkę z TCHIBO, 100 saszetek za chyba ok 40zł. W sumie całkiem wydaje i dobre są. Tylko, że w przypadku mojego ekspresu Senseo problem jest taki, że trochę czuć "plastikiem" :( używam już go bardzo długo, z początku to niby normalne bo to nowy, ale po pewnym czasie użytkowania nadal jest to samo. Też ktoś tak miał?
Żyj zdrowo schudnac24.pl, szybkanowapozyczka.pl Pozdarawiam Ania

Wróć do „Pozostałe”