Niemiecka Palarka do sklepu

Dyskusje ogólne, porównania sprzętu, tematy nie dające się jednoznacznie zakwalifikować do powyższych kategorii sprzętu.
EMEM3
Sprzęt: Różne

Niemiecka Palarka do sklepu

Postautor: EMEM3 » sob 03 wrz 2016, 3:22

Dzień dobry,
Planuje otwarcie sklepu ze świeżo paloną kawą na wagę. Elementem wystroju, ozdobą oraz oczywiście sprzętem do Palenia ma być sprawnie działająca, profesjonalna palarka.

Rozważam zakup takiego urządzenia https://www.newyorkcoffee.de/kaffee-roestmaschine.html i byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi i recenzje.

Oczywiście sprawa jeszcze nie przesądzona więc jeżeli ktoś może polecić jakiś alternatywny sprzęt to także dziękuję za info.

Trochę mnie w powyższym martwi mały wsad - ale może nie potrzebnie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ded
@mod
@mod
Sprzęt: Izzo Alex HX E61
Macap MX-P

Re: Niemiecka Palarka do sklepu

Postautor: ded » ndz 04 wrz 2016, 7:01

Trochę było o palarkach, poszukaj. Co do samego pomysłu to masz jakieś doświadczenia z paleniem kawy, bo to trochę trudniejszy biznes niż budka z zapiexami?

Wysłane z 1+2

EMEM3
Sprzęt: Różne

Postautor: EMEM3 » pn 05 wrz 2016, 0:40

Nie mam doświadczenia, ale nabędę :-),

biznesy zapiekankowe mnie nie kręcą, zawsze szukam tych bardziej skomplikowanych.

Przeczytałem posty o palarkach na forum i dlatego piszę z prośbą o recenzje palarki tego typu nie zaś domowej, albo do mini kawiarnii - może sprowokuje też jakiegoś dostawcę/importera który przekona mnie że jego lepsza.

Awatar użytkownika
ded
@mod
@mod
Sprzęt: Izzo Alex HX E61
Macap MX-P

Postautor: ded » pn 05 wrz 2016, 11:27

Najwięcej pewnie Ci powie Antonio, nie kojarzę aby na forum był ktoś handlujący palarkami ale może się mylę. Zalecam jednak zacząć od nabycia stosownej wiedzy i umiejętności. Sam biznes kawowy to ciężki kawałek chleba z tego co tu niektórzy piszą więc dobrze sobie to przekalkuluj.

Wróć do „Pozostałe”