Strona 1 z 1

Wnerwiajacy TAPTALK

: sob 13 gru 2014, 16:52
autor: KiT
Czy mozna cos zrobic by to forum 100 razy podczas przegladania watku nie pytalo o TAPTALK'a czy wykracza to poza umiejetnosci administratorow?

Re: Wnerwiajacy TAPTALK

: sob 13 gru 2014, 22:08
autor: ded
Nie wypowiem się za Adminów, ale czemu nie korzystasz z Tapatalk? Apka jest rewelacyjna, fora czyta się dużo wygodniej i szybciej niż z wersji www. Polecam spróbować kilka dni- na pewno się przekonasz.

Teraz wszedłem z Opery na Androidzie i po kliknięciu na X pasek zniknął. Wszedłem na kilka podstron i się nie pojawił. Zobacz na innej przeglądarce, ewentualnie sprawdź jaką masz konfigurację usuwania ciastek, może przeglądarka je często czyści. Spróbuj na innej przeglądarce. Swoją drogą pasek na górze nie jest mocno przeszkadzający...

Re: Wnerwiajacy TAPTALK

: ndz 14 gru 2014, 23:15
autor: pafcio0
Mnie akurat nic nie wnerwia, sugestia na górnym pasku nie przeszkadza mi w przeglądaniu forum.
Chociaż powinna być opcja wyłączenia jej na stałe, bo przy każdej wizycie go widuję.
Każdy ma jakiś powòd czemu nie chce tapatalka. Ja mam tablet i z zasady nie zaśmiecam go żadnymi aplikacjami, wszystko robiąc w kartach przeglądarki.

Re: Wnerwiajacy TAPTALK

: pn 15 gru 2014, 17:04
autor: KiT
Na IOS 8.xx nie jest to sugestia w pasku na górze ekranu, tylko popup wyskakujący na każdym urządzeniu które posiada i to za każdym razem, jak się kliknie na cokolwiek na forum. I nie jest to kwestia ustawień urządzenia, bo pozostałe fora wspierające TAPATALK'a pytają grzecznie raz, tylko wtedy jak się na nie wchodzi. Może jest to jakiś sposób na oryginalność ale nie wiem czy zamierzony.

Pozdrawiam,
Robert

Re: Wnerwiajacy TAPTALK

: pn 15 gru 2014, 19:14
autor: summerinparis33
Na IOS tego typu opcja przypisana jest także do innych witryn, które mają swoje odpowiedniki w dedykowanych do nich aplikacj. Jest to sposób "zachęcania" do ściągnięcia i używania takiej aplikacji. Przykładowo spotify, czy inne. Odnośnie aplikacji tapatalk to dla osoby funkcjonującej na kilku/nastu forach jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza, że zainstalowane na rożnych urządzeniach synchronizuje się równolegle, zatem np. po przeglądaniu danego forum na ipadzie, na iPhonie już mi nie pokaże przeczytanych informacji.

Re: Wnerwiajacy TAPTALK

: pn 15 gru 2014, 23:02
autor: KiT
To jeszcze raz duzymi literami, może bedzie łatwiej. To nie jest wątek o tym, czy ma się pojawiać informacja o wspieraniu Taptalk'a przez forum, naprawdę. Tylko o tym że zostało to niepoprawnie zaimplementowane i aplet zadaje to pytanie WIELOKROTNIE podczas sesji. Powinien RAZ w czasie trwania sesji.

To nie jest też dyskusja o tym czy warto, czy też nie, używać tej aplikacji. Każdy to sobie sam potrafi ocenić.

Jeżeli zamiarem administratora było uniemożliwienie płynnego korzystania z forum osobom z urządzeniami z systeme IOS 8.xx bez aplikacji TAPATALK to cel został osiągnięty. Jaka jest zależność pomiędzy chęcią upowszechniania tematyki kawowej a koniecznoscią używania tapatalk naprawdę nie wiem.